Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] TUTORIAL - Montaż grzanych siedzeń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy podgrzewane fotele z Golfa VII da się podłączyć w O2 2009?
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • jak mam manualną klimę w o2fl da się zamontować grzane stołki?
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • marcin607 oczywiście że tak

        ]"]Error 404 - Zapodaj.net
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • Zamieszczone przez marcin607
          jak mam manualną klimę w o2fl da się zamontować grzane stołki?
          Da się, panele są raczej dostępne, ale jak masz climatica to już robi się spory problem, panel w tej wersji to nie lada gratka, można trafić na kombinowane i nie działają jak trzeba (temat przerabiałem osobiście). U mnie konsekwencje wymiany stołków na RS-owe z grzaniem skutkowały zmianą climatica na climatronic :wink:

          Komentarz


          • Zamieszczone przez mrfazi
            Zamieszczone przez marcin607
            jak mam manualną klimę w o2fl da się zamontować grzane stołki?
            Da się, panele są raczej dostępne, ale jak masz climatica to już robi się spory problem, panel w tej wersji to nie lada gratka, można trafić na kombinowane i nie działają jak trzeba (temat przerabiałem osobiście). U mnie konsekwencje wymiany stołków na RS-owe z grzaniem skutkowały zmianą climatica na climatronic :wink:
            właśnie widziałem- na taki step jeszcze długo nie będę gotowy.


            Zamieszczone przez LUKI
            marcin607 oczywiście że tak

            ]Obrazek"]Error 404 - Zapodaj.net
            dzięki już swzukam takiego panelu - macie może nr?
            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

            Komentarz


            • Zamieszczone przez marcin607
              dzięki już swzukam takiego panelu - macie może nr?
              3T0 820 047 K koniecznie z literą K (jeśli ma to być climatic), ja kupiłem na OLX, ale okazał się wadliwy, środek był od wersji z manualną klimą a nie climatic


              a tu masz panel z grzanymi dupkami dla wersji z manualną klimą 3T0 820 047 AH (super cena):
              Link
              Link

              Komentarz


              • a czy ja mam climatik mint fl?
                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                Komentarz


                • a kto to wie
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • po pół roku wracam do tematu :-)
                    u mnie siedzi taki panel
                    ]"]Link

                    ile pin powinien mieć podgrzewany fotel?
                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                    Komentarz


                    • Również odkopuję.

                      Posiada ktoś schemat do podłączenia TYLNYCH foteli podgrzewanych??? Albo chociaż informacja pod co podpięte jest zasilanie, bo chcę zrobić jak ori.

                      Komentarz


                      • A wystarczyło dobrze popatrzeć... Już znalazłem, jak to mówią, najciemniej pod latarnią.

                        Komentarz


                        • Witam kolegów. Odkopię tematy.
                          Mam ori wiązki do OII FL. I podpowiedzcie do czego tyle tych wtyczek we związkach foteli? Każda matę (siedzenie i oparcie) oddzielnie wpinam w nią czy maty razem i dopiero w wiazkę? Maty ktore posiadam sa od golfa 7. Czy dobrze zrobilem z tymi matami ze sa od golfa?



                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • Czy jestem w stanie ustalić nr maty oparcia kierowcy nie znając nr vin ?? Octavia 2 FL ??

                            Komentarz


                            • Wtyki nie dowiedziałem się od czego są, ale maty grzeją po zakodowaniu według opisu kolegi krzynol.
                              Teraz muszę upchnąć je w stołki RS-owe.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez wojtasmazi Zobacz wpis
                                Czy jestem w stanie ustalić nr maty oparcia kierowcy nie znając nr vin ?? Octavia 2 FL ??
                                Fotele materiałowe to masz w opisie krzynol-a, pierwszy post toturiala

                                Komentarz


                                • A wychodziły tylko jedne w materiałowych ??

                                  Komentarz


                                  • Wydaje mi się że jeden. Inny może być do skóry i inny do RS.

                                    Komentarz


                                    • w skórach były dodatkowe maty w boczkach foteli i siedziska i tyle, nie musi ich być
                                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                      poprzednie modele:
                                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                      Komentarz


                                      • A gdzie je najtaniej dostane ??
                                        Ostatnio edytowany przez wojtasmazi; 45117.

                                        Komentarz


                                        • Ja kpl.kupiłem od na alli. Ale też widziałem chyba na sztuki.

                                          Komentarz


                                          • Czy jest mi ktoś w tanie napisać czy maty o tych numerach będą pasować do Octavii 2 FL na przednie fotele materiałowe (sterowanie climatronic)
                                            Siedzisko: Numer części Według Škoda:
                                            • 1Z0 963 555 A
                                            • 1Z0 963 555 H
                                            Oparcie: Numer części Według Škoda:
                                            • 1Z0 963 557 D
                                            • 1Z0 963 557 A
                                            • 1Z0 963 557 L
                                            • 1Z0 963 557 N

                                            Jest podanych kilka numerów przy oparciu i przy siedzisku (wszystkie skopiowane)
                                            Dzięki za pomoc

                                            Komentarz


                                            • A wdziałeś co kolega krzynol montował w swoich stołkach?

                                              Komentarz


                                              • Widzialem ale ciezko mi te maty znależć nowe. W ASO są za ok 300/350 zł sztuka.
                                                te w czeskim sklepie skody są za ok 180/200 zł sztuka

                                                Komentarz


                                                • grzane tyłki A czy H jeden pies
                                                  w ASO są po 180zł sztuka

                                                  grzane plecy L lub N i te są drogie, bo ponad 300
                                                  ale można ewentualnie dopasować 1Z0 963 567 D po 180zł z tylnej kanapy
                                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                  poprzednie modele:
                                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                  Komentarz


                                                  • Jeśli moja ETKA pokazuje prawidłowe ceny to maty na siedziska
                                                    1Z0 963 555 A,H,E,F kosztują w ASO 171,91PLN, natomiast oparcie 1Z0 963 557 L, N to koszt 305,90 PLN, a oparcia 1Z0 963 567 L to również koszt 171,91 PLN. Czym się różnią 1Z0 963 557 L, N od 1Z0 963 567 L nie mam pojęcia oprócz tego, że te drugie są opisane przód/tył.

                                                    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X